KONTAKT

 

Masz pytanie? Propozycję współpracy? Inną sprawę?

Pisz śmiało!

kontakt@manufakturasmakow.com

Chcesz mi coś wysłać?
To super, ale pamiętaj, że przesłanie produktu nie jest równoznaczne z nawiązaniem współpracy, a tym bardziej z pojawieniem się postu lub filmu.
Współpraca?
Bardzo chętnie! Jestem otwarta na różne formy współpracy, ale zanim do mnie napiszesz w tej sprawie, koniecznie zerknij na warunki współpracy opisane poniżej.
Barter?
Zazwyczaj nie współpracuję barterowo, ale od każdej reguły są wyjątki. Napisz do mnie w tej sprawie, jeśli masz ciekawą propozycję, to na pewno uda nam się porozumieć.

WSPÓŁPRACA

Manufaktura Smaków jest blogiem kulinarnym, powstałym z pasji i chęci dzielenia się domowymi smakami, nastawionym na promocję zdrowego stylu życia, pozytywnej energii i kulinarnej kreatywności. Na blogu zamieszczam tylko sprawdzone przepisy, które wpisują się w ideę zdrowej i domowej kuchni.

Jestem otwarta na rozmaite formy współpracy, o ile są one zgodnie z ideą bloga i wyznawanymi przeze mnie zasadami. Zazwyczaj nie podejmuję współpracy barterowej, choć od każdej reguły są wyjątki, jednak z całą stanowczością nie publikuję wpisów, których niejestem autorką. Do każdej propozycji współpracy podchodzę w sposób indywidualny i z pełnym zaangażowaniem. Cenię promocję dobrych, zdrowych i domowych rozwiązań.

Możliwe formy współpracy, to m.in.: lokowanie produktów, przepis sponsorowany, test produktu/usługi połączony z recenzją, premiery produktów, konkurs, patronat, inne niestandardowe działania.

Durszlak.pl
Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów

 

Manufaktura Smaków - najlepsze przepisy w sieci!

BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO

Kalendarz wpisów
Czerwiec 2018
P W Ś C P S N
« Maj    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930