Lampion ze sznurka

by Ania | Manufaktura Smaków
Lampion ze sznurka

Dawno nie było już na blogu projektu DIY, najwyższy czas to zmienić! Dziś mam dla was bajecznie prosty i szybki w wykonaniu lampion ze sznurka, który zrobicie dosłownie w kilka minut. Nie żartuję! Naprawdę, ten lampion wyczarujecie w mgnieniu oka! Za pierwszym razem spędzicie może nad tym projektem 5 minut, ale za drugim spokojnie wyrobicie się w 2 minuty. A na dodatek wszystko, co potrzeba do zrobienia tej bajecznie prostej ozdoby jest łatwo dostępne i często jest już w domu, wystarczy tylko dobrze poszperać 😉 

 

MATERIAŁY

* Kółeczko albumowe nie jest obowiązkowe, możecie je zastąpić innym kółkiem lub pominąć. U mnie ułatwia zawieszenie lampionu.

Lampion jest naprawdę bardzo prosty w wykonaniu i na pewno każdy sobie z nim poradzi. Nie ma tutaj żadnych mniej lub bardziej skomplikowanych wiązań, dzięki temu nawet jeśli coś nie wyjdzie i supeł będzie zbyt nisko\wysoko, to zawsze możecie go poluzować, przesunąć, a następnie ponownie zacisnąć. Za pierwszym razem warto sznurki przykleić na płaskiej powierzchni (np. taśmą washi) i dopiero zabrać się za wiązanie. Za drugim razem już pewnie nie będziecie tego potrzebować i zawiążecie supełki na wisząco, co bardzo przyspieszy pracę.

U mnie lampiony zrobią sypialnię na poddaszu i przyznam szczerze, że je uwielbiam. Dają cudny efekt, a praca nad nimi była czystą przyjemnością. Sznurki tak mnie wciągnęły, że w planach mam kolejne, już nieco bardziej skomplikowane projekty. Jeśli wszystko się uda i nie pomylę się podczas wiązań to już niedługo pokażę wam pierwsze efekty.

 

Ania

 

Lampion ze sznurka

Lampion ze sznurka

 

0 0 votes
Article Rating

ZOBACZ TAKŻE

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x