Lato pełne Smaków [lista do druku]

Lato pełne Smaków

Lato w tym roku jest bardzo kapryśne, jednego dnia słupki termometrów sięgają lub nawet przekraczają 30 stopni, a kolejnego temperatura utrzymuje się na poziomie 17 stopni. Jednego dnia susza, a następnego ulewa. Taka aura sprawia, że czasem na nic nie ma się ochoty, wiem, bo sama też się zmagam z pogodowym marazmem i mnie też nie zawsze udaje się wszystko ogarnąć. Ale trzeba pamiętać, że lato to naprawdę wspaniała pora roku, pełna smaków, aromatów i zapachów, które później, podczas zimowych wieczorów, naprawdę bardzo miło się wspomina.

Lato pełne smaków

Pomyślałam, że coś z tym trzeba zrobić, a ponieważ uwielbiam wszelkiego rodzaju kalendarze, listy i plannery, zrobiłam własną listę smacznych rzeczy do zrobienia latem! Teraz już nic nam nie umknie 😉 Jestem strasznie podekscytowana, bo to jest moja pierwsza tego typu lista, jaką kiedykolwiek zrobiłam! Dlatego też jestem ciekawa co o niej sądzicie 🙂 Koniecznie dajcie znać w komentarzach i mailach, czy podoba Wam się lista i czy są jakieś punkty, które można jeszcze dopisać.

 

Lato pełne Smaków

 

 

> > > [download-attachment id=”2219″ title=”POBIERZ LISTĘ SMACZNYCH RZECZY DO ZROBIENIA LATEM”] < < <

 

Jak wydrukować listę?

Na kartce w formacie A4, to optymalny rozmiar 🙂 Najlepiej drukować na normalnym papierze, wtedy będzie się dobrze pisać na liście i odznaczać kolejne punkty. Ja moją listę przyczepiłam na lodówce, ale wydruk można też wkleić do kalendarza lub plannera. A jeśli wolicie wersję elektroniczną, to po prostu pobierzcie plik na telefon lub tablet.

 

Lato pełne Smaków

 

#latopelnesmakow

Jeśli będziecie korzystać z listy, to nie zapomnijcie mi o tym powiedzieć 🙂 Możecie napisać maila lub komentarz na moim Facebooku lub Instagramie. Lato pełne Smaków to też świetna okazja do poćwiczenia warsztatu fotograficznego, każdy punkt z listy to naprawdę fajny pomysł na utrwalenie wakacyjnych wspomnień, a zimą naprawdę przyjemnie przegląda się takie zdjęcia 😉 Publikując w sieci zdjęcia nie zapomnijcie o hasztagu #latopelnesmakow i oznaczeniu mnie @manufakturasmakowblog (Facebook), @manufakturasmakow (Instagram).

 

Ania 🙂

 

P.S. Zobacz też: 5 najpopularniejszych przepisów lipca.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

0 0 votes
Article Rating

ZOBACZ TAKŻE

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ania | Manufaktura Smaków

I jak Wam się podoba lista smacznych rzeczy do zrobienia latem?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x